KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13034016
nr 1303 4016
Eizo Kato
(1906-1972), Japan
Akvarell, Tempel. Signerad. 33x49 cm
Eizô Katô, japansk konstnär född 1906, död 1972.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:38:26
25/1 02:07:08